Ben bilirim

KONACIK nereye bağlı?, KONACIK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİİRT MERKEZ MERKEZ KONACIK köyü 56 484
TURKIYE ADIYAMAN GERGER TARAKSU KONACIK köyü 2 416
TURKIYE ELAZIĞ BASKİL KUŞSARAYI KONACIK köyü 23 424
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÜRTÜN MERKEZ KONACIK köyü 29 456
TURKIYE DİYARBAKIR SUR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE ORDU MESUDİYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE HATAY ARSUZ MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ YEŞİLYURT 29 456
TURKIYE MUĞLA BODRUM MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ HANKENDİ KÜLLÜK 23 424
TURKIYE KASTAMONU HANÖNÜ MERKEZ DEMİRCİMÜEZZİN 37 366
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ DUROĞLU 28 454
TURKIYE ERZİNCAN KEMALİYE DUTLUCA KARAPINAR 24 446
TURKIYE ADANA POZANTI MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA POZANTI MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA POZANTI MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA POZANTI MERKEZ MERKEZ 1 322
KONACIK Nereye bağlı

KONACIK Nerede

KONACIK Ne tarafta

KONACIK Hangi Bölgede


KONACIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. KONACIK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONACIK köyü, TARAKSU bucağı, GERGER ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. KONACIK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONACIK köyü, KUŞSARAYI bucağı, BASKİL ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. KONACIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONACIK köyü, MERKEZ bucağı, KÜRTÜN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. KONACIK Karedeniz bölgesindedir.
KONACIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.KONACIK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONACIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MESUDİYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.KONACIK Karedeniz bölgesindedir.
KONACIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARSUZ ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.KONACIK Akdeniz bölgesindedir.
KONACIK mahallesi, YEŞİLYURT köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.KONACIK Karedeniz bölgesindedir.
KONACIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BODRUM ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.KONACIK Ege bölgesindedir.
KONACIK mahallesi, KÜLLÜK köyü, HANKENDİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.KONACIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONACIK mahallesi, DEMİRCİMÜEZZİN köyü, MERKEZ bucağı, HANÖNÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KONACIK Karedeniz bölgesindedir.
KONACIK mahallesi, DUROĞLU köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KONACIK Karedeniz bölgesindedir.
KONACIK mahallesi, KARAPINAR köyü, DUTLUCA bucağı, KEMALİYE ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.KONACIK Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler