Ben bilirim

KOCATEPE nereye bağlı?, KOCATEPE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ KOCATEPE köyü 53 464
TURKIYE TUNCELİ PÜLÜMÜR KIRMIZIKÖPRÜ KOCATEPE köyü 62 428
TURKIYE KASTAMONU DEVREKANİ MERKEZ BOZKOCATEPE köyü 37 366
TURKIYE OSMANİYE MERKEZ TECİRLİ CEVDETİYE 80 328
TURKIYE ADANA ÇUKUROVA MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE AKSARAY MERKEZ MERKEZ DOĞANTARLA 68 382
TURKIYE KAYSERİ MELİKGAZİ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KONYA CİHANBEYLİ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE HATAY İSKENDERUN MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE MARDİN DERİK MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE KASTAMONU DEVREKANİ MERKEZ BOZKOCATEPE 37 366
TURKIYE İZMİR KONAK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL BAYRAMPAŞA MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL BEYOĞLU MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE GAZİANTEP NİZİP MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE MANİSA ŞEHZADELER MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA MERKEZ KILIÇARSLAN 3 272
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ÇAY MERKEZ İNLİ 3 272
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ MERKEZ 3 272
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ BÜYÜKKALECİK 3 272
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ GEBECELER 3 272
TURKIYE ANKARA ÇANKAYA MERKEZ MERKEZ 6 312
KOCATEPE Nereye bağlı

KOCATEPE Nerede

KOCATEPE Ne tarafta

KOCATEPE Hangi Bölgede


KOCATEPE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. KOCATEPE Karedeniz bölgesindedir.
KOCATEPE köyü, KIRMIZIKÖPRÜ bucağı, PÜLÜMÜR ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir. KOCATEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, CEVDETİYE köyü, TECİRLİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.KOCATEPE Akdeniz bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇUKUROVA ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KOCATEPE Akdeniz bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KOCATEPE Marmara bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, DOĞANTARLA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir.KOCATEPE İç Anadolu bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MELİKGAZİ ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KOCATEPE İç Anadolu bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CİHANBEYLİ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.KOCATEPE İç Anadolu bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSKENDERUN ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.KOCATEPE Akdeniz bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DERİK ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.KOCATEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KONAK ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KOCATEPE Ege bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAYRAMPAŞA ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.KOCATEPE Marmara bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYOĞLU ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.KOCATEPE Marmara bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİZİP ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.KOCATEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEHİTKAMİL ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.KOCATEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEHZADELER ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KOCATEPE Ege bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, KILIÇARSLAN köyü, MERKEZ bucağı, SİNANPAŞA ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.KOCATEPE Ege bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, İNLİ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAY ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.KOCATEPE Ege bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.KOCATEPE Ege bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, BÜYÜKKALECİK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.KOCATEPE Ege bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, GEBECELER köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.KOCATEPE Ege bölgesindedir.
KOCATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇANKAYA ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.KOCATEPE İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler