Ben bilirim

KOCASİNAN nereye bağlı?, KOCASİNAN nerede?

KOCASİNAN nereye bağlı?, KOCASİNAN nerede?, KOCASİNAN nerenin ilçesi? KOCASİNAN ilçesi KAYSERİ ilinin 16 ilçesinden birisidir. KOCASİNAN ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KOCASİNAN ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KOCASİNAN ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KOCASİNAN ilçesinin Trafik plaka kodu 38 ve Telefon alan kodu 352 dır.

Aşağıdaki tabloda KOCASİNAN ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KOCASİNAN ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KAYSERİ KOCASİNAN ilçesi 38 352
TURKIYE KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ MERKEZ MERKEZ 39 288
TURKIYE KAYSERİ KOCASİNAN MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE İSTANBUL BAHÇELİEVLER MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE BALIKESİR SINDIRGI MERKEZ MERKEZ 10 266

KOCASİNAN ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
KOCASİNAN ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
KOCASİNAN nerede - harita üzerindeki konumuKOCASİNAN Nereye bağlı

KOCASİNAN Nerede

KOCASİNAN Ne tarafta

KOCASİNAN Hangi Bölgede


KOCASİNAN ilçesi, KAYSERİ şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir. KOCASİNAN İç Anadolu bölgesindedir.
KOCASİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, LÜLEBURGAZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir.KOCASİNAN Marmara bölgesindedir.
KOCASİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOCASİNAN ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KOCASİNAN İç Anadolu bölgesindedir.
KOCASİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SINDIRGI ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KOCASİNAN Marmara bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler