Ben bilirim

KOCAPINAR nereye bağlı?, KOCAPINAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NİĞDE ÇAMARDI MERKEZ KOCAPINAR köyü 51 388
TURKIYE ŞIRNAK CİZRE DİCLE KOCAPINAR B.M köyü 73 486
TURKIYE BURDUR MERKEZ MERKEZ KOCAPINAR köyü 15 248
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ KOCAPINAR köyü 29 456
TURKIYE TOKAT MERKEZ MERKEZ TAHTUBA 60 356
TURKIYE VAN ERCİŞ MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE SAMSUN HAVZA MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE DENİZLİ SERİNHİSAR MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KÜTAHYA TAVŞANLI MERKEZ KURUÇAY 43 274
TURKIYE MERSİN SİLİFKE MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BURSA HARMANCIK MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURDUR ÇAVDIR MERKEZ MERKEZ 15 248
TURKIYE BALIKESİR SUSURLUK MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR GÖNEN MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ANTALYA ELMALI MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA ELMALI MERKEZ MERKEZ 7 242
KOCAPINAR Nereye bağlı

KOCAPINAR Nerede

KOCAPINAR Ne tarafta

KOCAPINAR Hangi Bölgede


KOCAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, ÇAMARDI ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. KOCAPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
KOCAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir. KOCAPINAR Akdeniz bölgesindedir.
KOCAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. KOCAPINAR Karedeniz bölgesindedir.
KOCAPINAR mahallesi, TAHTUBA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.KOCAPINAR Karedeniz bölgesindedir.
KOCAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERCİŞ ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.KOCAPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOCAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAVZA ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.KOCAPINAR Karedeniz bölgesindedir.
KOCAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SERİNHİSAR ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.KOCAPINAR Ege bölgesindedir.
KOCAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLİFKE ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.KOCAPINAR Akdeniz bölgesindedir.
KOCAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HARMANCIK ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.KOCAPINAR Marmara bölgesindedir.
KOCAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAVDIR ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.KOCAPINAR Akdeniz bölgesindedir.
KOCAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUSURLUK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KOCAPINAR Marmara bölgesindedir.
KOCAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖNEN ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KOCAPINAR Marmara bölgesindedir.
KOCAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELMALI ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KOCAPINAR Akdeniz bölgesindedir.
KOCAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELMALI ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KOCAPINAR Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler