Ben bilirim

KOCAKÖY nereye bağlı?, KOCAKÖY nerede?

KOCAKÖY nereye bağlı, KOCAKÖY nerede? KOCAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, DİGOR ilçesi ve KARS şehrine bağlıdır. KOCAKÖY köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE DİYARBAKIR KOCAKÖY ilçesi 21 412
TURKIYE BARTIN AMASRA MERKEZ KOCAKÖY köyü 74 378
TURKIYE ARDAHAN MERKEZ MERKEZ KOCAKÖY köyü 75 478
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK GÜLPINAR KOCAKÖY köyü 17 286
TURKIYE KARS DİGOR MERKEZ KOCAKÖY köyü 36 474
TURKIYE VAN BAŞKALE MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE DENİZLİ ÇAL MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324

KOCAKÖY nerede - harita üzerindeki konumuKOCAKÖY Nereye bağlı

KOCAKÖY Nerede

KOCAKÖY Ne tarafta

KOCAKÖY Hangi Bölgede


KOCAKÖY ilçesi, DİYARBAKIR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir. KOCAKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOCAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, AMASRA ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. KOCAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
KOCAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. KOCAKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOCAKÖY köyü, GÜLPINAR bucağı, AYVACIK ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KOCAKÖY Marmara bölgesindedir.
KOCAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, DİGOR ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. KOCAKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOCAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAŞKALE ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.KOCAKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOCAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAL ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.KOCAKÖY Ege bölgesindedir.
KOCAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KOCAKÖY Ege bölgesindedir.
KOCAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.KOCAKÖY Akdeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler