Ben bilirim

KIZKAPAN nereye bağlı?, KIZKAPAN nerede?

KIZKAPAN nereye bağlı, KIZKAPAN nerede? KIZKAPAN köyü, MERKEZ bucağı, PATNOS ilçesi ve AĞRI şehrine bağlıdır. KIZKAPAN köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS MERKEZ MERKEZ KIZKAPAN köyü 58 346
TURKIYE EDİRNE KEŞAN MECİDİYE KIZKAPAN köyü 22 284
TURKIYE AĞRI PATNOS MERKEZ KIZKAPAN köyü 4 472
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ PAZARCIK MERKEZ MERKEZ 46 344
KIZKAPAN Nereye bağlı

KIZKAPAN Nerede

KIZKAPAN Ne tarafta

KIZKAPAN Hangi Bölgede


KIZKAPAN köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KIZKAPAN İç Anadolu bölgesindedir.
KIZKAPAN köyü, MECİDİYE bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. KIZKAPAN Marmara bölgesindedir.
KIZKAPAN köyü, MERKEZ bucağı, PATNOS ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. KIZKAPAN Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler