Ben bilirim

KIZILPINAR nereye bağlı?, KIZILPINAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS GÜRÜN YAZYURDU KIZILPINAR köyü 58 346
TURKIYE ADIYAMAN BESNİ MERKEZ KIZILPINAR köyü 2 416
TURKIYE ÇORUM MERKEZ MERKEZ KIZILPINAR köyü 19 364
TURKIYE ELAZIĞ KARAKOÇAN MERKEZ KIZILPINAR köyü 23 424
TURKIYE TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE KAYSERİ SARIOĞLAN MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KAYSERİ SARIZ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE ERZİNCAN KEMAH MERKEZ KOÇKAR 24 446
KIZILPINAR Nereye bağlı

KIZILPINAR Nerede

KIZILPINAR Ne tarafta

KIZILPINAR Hangi Bölgede


KIZILPINAR köyü, YAZYURDU bucağı, GÜRÜN ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KIZILPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
KIZILPINAR köyü, MERKEZ bucağı, BESNİ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. KIZILPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KIZILPINAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. KIZILPINAR Karedeniz bölgesindedir.
KIZILPINAR köyü, MERKEZ bucağı, KARAKOÇAN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. KIZILPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KIZILPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇERKEZKÖY ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.KIZILPINAR Marmara bölgesindedir.
KIZILPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIOĞLAN ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KIZILPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
KIZILPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIZ ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KIZILPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
KIZILPINAR mahallesi, KOÇKAR köyü, MERKEZ bucağı, KEMAH ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.KIZILPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler