Ben bilirim

KIZILOT nereye bağlı?, KIZILOT nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÜRTÜN MERKEZ KIZILOT köyü 29 456
TURKIYE SİNOP AYANCIK MERKEZ TARAKÇI 57 368
TURKIYE SAMSUN SALIPAZARI MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE TOKAT ERBAA KARAYAKA ÇATALAN 60 356
TURKIYE GİRESUN DERELİ MERKEZ ÇAMLI 28 454
TURKIYE GİRESUN ESPİYE MERKEZ SEYDİKÖY 28 454
TURKIYE GİRESUN BULANCAK MERKEZ MERKEZ 28 454
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
KIZILOT Nereye bağlı

KIZILOT Nerede

KIZILOT Ne tarafta

KIZILOT Hangi Bölgede


KIZILOT köyü, MERKEZ bucağı, KÜRTÜN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. KIZILOT Karedeniz bölgesindedir.
KIZILOT mahallesi, TARAKÇI köyü, MERKEZ bucağı, AYANCIK ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KIZILOT Karedeniz bölgesindedir.
KIZILOT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SALIPAZARI ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.KIZILOT Karedeniz bölgesindedir.
KIZILOT mahallesi, ÇAMLI köyü, MERKEZ bucağı, DERELİ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KIZILOT Karedeniz bölgesindedir.
KIZILOT mahallesi, SEYDİKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ESPİYE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KIZILOT Karedeniz bölgesindedir.
KIZILOT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BULANCAK ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KIZILOT Karedeniz bölgesindedir.
KIZILOT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KIZILOT Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler