Ben bilirim

KIZILÖREN nereye bağlı?, KIZILÖREN nerede?

KIZILÖREN nereye bağlı?, KIZILÖREN nerede?, KIZILÖREN nerenin ilçesi? KIZILÖREN ilçesi AFYONKARAHİSAR ilinin 18 ilçesinden birisidir. KIZILÖREN ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KIZILÖREN ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KIZILÖREN ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KIZILÖREN ilçesinin Trafik plaka kodu 3 ve Telefon alan kodu 272 dır.

Aşağıdaki tabloda KIZILÖREN ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KIZILÖREN ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AFYONKARAHİSAR KIZILÖREN ilçesi 3 272
TURKIYE NİĞDE MERKEZ MERKEZ KIZILÖREN köyü 51 388
TURKIYE SİVAS GÜRÜN MERKEZ KIZILÖREN köyü 58 346
TURKIYE SİVAS HAFİK CELALLI KIZILÖREN köyü 58 346
TURKIYE AFYONKARAHİSAR DAZKIRI MERKEZ KIZILÖREN köyü 3 272
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ İĞDİR KIZILÖREN köyü 37 366
TURKIYE KASTAMONU DADAY MERKEZ KIZILÖRENCİK köyü 37 366
TURKIYE VAN ERCİŞ MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE KAYSERİ TOMARZA MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KAYSERİ İNCESU MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KAYSERİ İNCESU MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KAYSERİ İNCESU MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KAYSERİ İNCESU MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KAYSERİ PINARBAŞI MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KONYA MERAM MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MANİSA SOMA MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE ERZURUM PASİNLER MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE AMASYA GÖYNÜCEK GEDİKSARAY TERZİKÖY 5 358
TURKIYE ANTALYA SERİK MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANKARA ÇUBUK MERKEZ MERKEZ 6 312

KIZILÖREN ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
KIZILÖREN ilçesine bağlı mahalleler
CUMHURİYET KÖYÜN KENDİSİ YENİ
KIZILÖREN nerede - harita üzerindeki konumuKIZILÖREN Nereye bağlı

KIZILÖREN Nerede

KIZILÖREN Ne tarafta

KIZILÖREN Hangi Bölgede


KIZILÖREN ilçesi, AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. KIZILÖREN Ege bölgesindedir.
KIZILÖREN köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. KIZILÖREN İç Anadolu bölgesindedir.
KIZILÖREN köyü, MERKEZ bucağı, GÜRÜN ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KIZILÖREN İç Anadolu bölgesindedir.
KIZILÖREN köyü, CELALLI bucağı, HAFİK ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KIZILÖREN İç Anadolu bölgesindedir.
KIZILÖREN köyü, MERKEZ bucağı, DAZKIRI ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. KIZILÖREN Ege bölgesindedir.
KIZILÖREN köyü, İĞDİR bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. KIZILÖREN Karedeniz bölgesindedir.
KIZILÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERCİŞ ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.KIZILÖREN Doğu Anadolu bölgesindedir.
KIZILÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TOMARZA ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KIZILÖREN İç Anadolu bölgesindedir.
KIZILÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PINARBAŞI ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KIZILÖREN İç Anadolu bölgesindedir.
KIZILÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERAM ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.KIZILÖREN İç Anadolu bölgesindedir.
KIZILÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SOMA ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KIZILÖREN Ege bölgesindedir.
KIZILÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PASİNLER ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.KIZILÖREN Doğu Anadolu bölgesindedir.
KIZILÖREN mahallesi, TERZİKÖY köyü, GEDİKSARAY bucağı, GÖYNÜCEK ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.KIZILÖREN Karedeniz bölgesindedir.
KIZILÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇUBUK ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.KIZILÖREN İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler