Ben bilirim

KIZILDERE nereye bağlı?, KIZILDERE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KIRIKKALE MERKEZ MERKEZ KIZILDERE köyü 71 318
TURKIYE SİVAS ZARA BEYPINARI KARAÇAYIR 58 346
TURKIYE KAYSERİ PINARBAŞI MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE GİRESUN ESPİYE MERKEZ BAHÇECİK 28 454
TURKIYE ADANA CEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE AYDIN BUHARKENT MERKEZ MERKEZ 9 256
KIZILDERE Nereye bağlı

KIZILDERE Nerede

KIZILDERE Ne tarafta

KIZILDERE Hangi Bölgede


KIZILDERE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KIRIKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir. KIZILDERE İç Anadolu bölgesindedir.
KIZILDERE mahallesi, KARAÇAYIR köyü, BEYPINARI bucağı, ZARA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.KIZILDERE İç Anadolu bölgesindedir.
KIZILDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PINARBAŞI ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KIZILDERE İç Anadolu bölgesindedir.
KIZILDERE mahallesi, BAHÇECİK köyü, MERKEZ bucağı, ESPİYE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KIZILDERE Karedeniz bölgesindedir.
KIZILDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KIZILDERE Akdeniz bölgesindedir.
KIZILDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KIZILDERE Ege bölgesindedir.
KIZILDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BUHARKENT ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KIZILDERE Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler