Ben bilirim

KIZILDAĞ nereye bağlı?, KIZILDAĞ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YOZGAT AKDAĞMADENİ MERKEZ KIZILDAĞ köyü 66 354
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ KIZILDAĞ köyü 3 272
TURKIYE KIRŞEHİR MUCUR MERKEZ KIZILDAĞYENİYAPAN köyü 40 386
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
KIZILDAĞ Nereye bağlı

KIZILDAĞ Nerede

KIZILDAĞ Ne tarafta

KIZILDAĞ Hangi Bölgede


KIZILDAĞ köyü, MERKEZ bucağı, AKDAĞMADENİ ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. KIZILDAĞ İç Anadolu bölgesindedir.
KIZILDAĞ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. KIZILDAĞ Ege bölgesindedir.
KIZILDAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KIZILDAĞ Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler