Ben bilirim

KIZILCAPINAR nereye bağlı?, KIZILCAPINAR nerede?

KIZILCAPINAR nereye bağlı, KIZILCAPINAR nerede? KIZILCAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, BOZÜYÜK ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlıdır. KIZILCAPINAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ ORMANLI KIZILCAPINAR köyü 67 372
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ MERKEZ KIZILCAPINAR köyü 2 416
TURKIYE BİLECİK BOZÜYÜK MERKEZ KIZILCAPINAR köyü 11 228
TURKIYE KARABÜK ESKİPAZAR MERKEZ TAMIŞLAR 78 372
TURKIYE KOCAELİ KANDIRA MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KASTAMONU AZDAVAY MERKEZ KERPİÇLİK 37 366
TURKIYE AYDIN GERMENCİK MERKEZ MERKEZ 9 256
KIZILCAPINAR Nereye bağlı

KIZILCAPINAR Nerede

KIZILCAPINAR Ne tarafta

KIZILCAPINAR Hangi Bölgede


KIZILCAPINAR köyü, ORMANLI bucağı, EREĞLİ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. KIZILCAPINAR Karedeniz bölgesindedir.
KIZILCAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. KIZILCAPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KIZILCAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, BOZÜYÜK ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. KIZILCAPINAR Marmara bölgesindedir.
KIZILCAPINAR mahallesi, TAMIŞLAR köyü, MERKEZ bucağı, ESKİPAZAR ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KIZILCAPINAR Karedeniz bölgesindedir.
KIZILCAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KANDIRA ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KIZILCAPINAR Marmara bölgesindedir.
KIZILCAPINAR mahallesi, KERPİÇLİK köyü, MERKEZ bucağı, AZDAVAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KIZILCAPINAR Karedeniz bölgesindedir.
KIZILCAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GERMENCİK ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KIZILCAPINAR Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler