Ben bilirim

KIYIKÖY nereye bağlı?, KIYIKÖY nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KIRKLARELİ VİZE KIYIKÖY bucağı 39 288
TURKIYE DÜZCE GÜMÜŞOVA MERKEZ KIYIKÖY köyü 81 380
TURKIYE KIRKLARELİ VİZE KIYIKÖY KIYIKÖY köyü 39 288
TURKIYE ÇORUM OSMANCIK KAMİL KONACA 19 364
KIYIKÖY Nereye bağlı

KIYIKÖY Nerede

KIYIKÖY Ne tarafta

KIYIKÖY Hangi Bölgede


KIYIKÖY bucağı, VİZE ilçesine ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir.KIYIKÖY 736 bölgesindedir.
KIYIKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GÜMÜŞOVA ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. KIYIKÖY 12601 bölgesindedir.
KIYIKÖY bucağı, VİZE ilçesine ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir.KIYIKÖY 20300 bölgesindedir.
KIYIKÖY köyü, KIYIKÖY bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. KIYIKÖY 20300 bölgesindedir.
KIYIKÖY mahallesi, KONACA köyü, KAMİL bucağı, OSMANCIK ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.KIYIKÖY 57226 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler