Ben bilirim

KIŞLACIK nereye bağlı?, KIŞLACIK nerede?

KIŞLACIK nereye bağlı, KIŞLACIK nerede? KIŞLACIK köyü, MERKEZ bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlıdır. KIŞLACIK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİİRT MERKEZ MERKEZ KIŞLACIK köyü 56 484
TURKIYE SİİRT PERVARİ MERKEZ KIŞLACIK köyü 56 484
TURKIYE ÇORUM MECİTÖZÜ MERKEZ KIŞLACIK köyü 19 364
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ KIŞLACIK köyü 3 272
TURKIYE ERZİNCAN KEMALİYE DUTLUCA KIŞLACIK köyü 24 446
TURKIYE AMASYA MERKEZ AKDAĞ KIZILKIŞLACIK köyü 5 358
TURKIYE KIRKLARELİ VİZE MERKEZ KIŞLACIK köyü 39 288
TURKIYE BATMAN BEŞİRİ OĞUZ OĞUZ B.M 72 488
TURKIYE KARAMAN ERMENEK MERKEZ GÜNEYYURT 70 338
TURKIYE ORDU MESUDİYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE TRABZON OF MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE TRABZON OF MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE KASTAMONU DADAY MERKEZ AKILÇALMAN 37 366
TURKIYE KASTAMONU ABANA MERKEZ ALTIKULAÇ 37 366
TURKIYE HAKKARİ YÜKSEKOVA DAĞLICA PINARGÖZÜ 30 438
TURKIYE KASTAMONU AZDAVAY MERKEZ KAYAOĞLU 37 366
TURKIYE MUĞLA MİLAS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MUĞLA MİLAS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE ÇORUM MERKEZ SEYDİM ESKİKÖY 19 364
TURKIYE GİRESUN BULANCAK MERKEZ ERİKLİK 28 454
TURKIYE ANKARA ÇUBUK MERKEZ MERKEZ 6 312
KIŞLACIK Nereye bağlı

KIŞLACIK Nerede

KIŞLACIK Ne tarafta

KIŞLACIK Hangi Bölgede


KIŞLACIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. KIŞLACIK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KIŞLACIK köyü, MERKEZ bucağı, PERVARİ ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. KIŞLACIK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KIŞLACIK köyü, MERKEZ bucağı, MECİTÖZÜ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. KIŞLACIK Karedeniz bölgesindedir.
KIŞLACIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. KIŞLACIK Ege bölgesindedir.
KIŞLACIK köyü, DUTLUCA bucağı, KEMALİYE ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. KIŞLACIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
KIŞLACIK köyü, MERKEZ bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. KIŞLACIK Marmara bölgesindedir.
KIŞLACIK mahallesi, OĞUZ B.M köyü, OĞUZ bucağı, BEŞİRİ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.KIŞLACIK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KIŞLACIK mahallesi, GÜNEYYURT köyü, MERKEZ bucağı, ERMENEK ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.KIŞLACIK İç Anadolu bölgesindedir.
KIŞLACIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MESUDİYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.KIŞLACIK Karedeniz bölgesindedir.
KIŞLACIK mahallesi, AKILÇALMAN köyü, MERKEZ bucağı, DADAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KIŞLACIK Karedeniz bölgesindedir.
KIŞLACIK mahallesi, ALTIKULAÇ köyü, MERKEZ bucağı, ABANA ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KIŞLACIK Karedeniz bölgesindedir.
KIŞLACIK mahallesi, PINARGÖZÜ köyü, DAĞLICA bucağı, YÜKSEKOVA ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.KIŞLACIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
KIŞLACIK mahallesi, KAYAOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, AZDAVAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KIŞLACIK Karedeniz bölgesindedir.
KIŞLACIK mahallesi, ESKİKÖY köyü, SEYDİM bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.KIŞLACIK Karedeniz bölgesindedir.
KIŞLACIK mahallesi, ERİKLİK köyü, MERKEZ bucağı, BULANCAK ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KIŞLACIK Karedeniz bölgesindedir.
KIŞLACIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇUBUK ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.KIŞLACIK İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler