Ben bilirim

KIRKGÖZ nereye bağlı?, KIRKGÖZ nerede?

KIRKGÖZ nereye bağlı, KIRKGÖZ nerede? KIRKGÖZ köyü, SİNCAN bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlıdır. KIRKGÖZ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ BULANIK MERKEZ KIRKGÖZE köyü 49 436
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ SİNCAN KIRKGÖZ köyü 58 346
TURKIYE ERZURUM YAKUTİYE MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ŞANLIURFA VİRANŞEHİR MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ 28 454
TURKIYE ERZURUM HORASAN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE AFYONKARAHİSAR BOLVADİN MERKEZ MERKEZ 3 272
KIRKGÖZ Nereye bağlı

KIRKGÖZ Nerede

KIRKGÖZ Ne tarafta

KIRKGÖZ Hangi Bölgede


KIRKGÖZ köyü, SİNCAN bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KIRKGÖZ İç Anadolu bölgesindedir.
KIRKGÖZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, VİRANŞEHİR ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.KIRKGÖZ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KIRKGÖZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEBİNKARAHİSAR ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KIRKGÖZ Karedeniz bölgesindedir.
KIRKGÖZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOLVADİN ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.KIRKGÖZ Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler