Ben bilirim

KIRIKLAR nereye bağlı?, KIRIKLAR nerede?

KIRIKLAR nereye bağlı, KIRIKLAR nerede? KIRIKLAR köyü, KALKIM bucağı, YENİCE ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlıdır. KIRIKLAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU MERKEZ KIRIKLAR köyü 78 372
TURKIYE ÇANAKKALE YENİCE KALKIM KIRIKLAR köyü 17 286
TURKIYE KARABÜK YENİCE MERKEZ MERKEZ 78 372
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR BUCA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE AYDIN EFELER MERKEZ MERKEZ 9 256
KIRIKLAR Nereye bağlı

KIRIKLAR Nerede

KIRIKLAR Ne tarafta

KIRIKLAR Hangi Bölgede


KIRIKLAR köyü, MERKEZ bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. KIRIKLAR Karedeniz bölgesindedir.
KIRIKLAR köyü, KALKIM bucağı, YENİCE ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KIRIKLAR Marmara bölgesindedir.
KIRIKLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BUCA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KIRIKLAR Ege bölgesindedir.
KIRIKLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EFELER ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KIRIKLAR Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler