Ben bilirim

KİRAZPINAR nereye bağlı?, KİRAZPINAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SAMSUN LADİK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ MERKEZ MERKEZ 43 274
TURKIYE KOCAELİ GEBZE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE BALIKESİR ALTIEYLÜL MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AMASYA MERKEZ MERKEZ ARDIÇLAR 5 358
KİRAZPINAR Nereye bağlı

KİRAZPINAR Nerede

KİRAZPINAR Ne tarafta

KİRAZPINAR Hangi Bölgede


KİRAZPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, LADİK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.KİRAZPINAR 48684 bölgesindedir.
KİRAZPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.KİRAZPINAR 45673 bölgesindedir.
KİRAZPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEBZE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KİRAZPINAR 42589 bölgesindedir.
KİRAZPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTIEYLÜL ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KİRAZPINAR 10587 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler