Ben bilirim

KETENLİK nereye bağlı?, KETENLİK nerede?

KETENLİK nereye bağlı, KETENLİK nerede? KETENLİK köyü, DODURGA bucağı, BOZÜYÜK ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlıdır. KETENLİK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE UŞAK SİVASLI MERKEZ KETENLİK köyü 64 276
TURKIYE BİLECİK BOZÜYÜK DODURGA KETENLİK köyü 11 228
KETENLİK Nereye bağlı

KETENLİK Nerede

KETENLİK Ne tarafta

KETENLİK Hangi Bölgede


KETENLİK köyü, MERKEZ bucağı, SİVASLI ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. KETENLİK Ege bölgesindedir.
KETENLİK köyü, DODURGA bucağı, BOZÜYÜK ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. KETENLİK Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler