Ben bilirim

KESTEL nereye bağlı?, KESTEL nerede?

KESTEL nereye bağlı?, KESTEL nerede?, KESTEL nerenin ilçesi? KESTEL ilçesi BURSA ilinin 17 ilçesinden birisidir. KESTEL ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KESTEL ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KESTEL ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KESTEL ilçesinin Trafik plaka kodu 16 ve Telefon alan kodu 224 dır.

Aşağıdaki tabloda KESTEL ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KESTEL ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BURSA KESTEL ilçesi 16 224
TURKIYE BURDUR BUCAK MERKEZ KESTEL köyü 15 248
TURKIYE KÜTAHYA SİMAV MERKEZ KESTEL köyü 43 274
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ ÇAYKIŞLA 64 276
TURKIYE MANİSA AHMETLİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR KONAK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE AFYONKARAHİSAR SANDIKLI MERKEZ SORKUN 3 272
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242

KESTEL nerede - harita üzerindeki konumuKESTEL Nereye bağlı

KESTEL Nerede

KESTEL Ne tarafta

KESTEL Hangi Bölgede


KESTEL ilçesi, BURSA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir. KESTEL Marmara bölgesindedir.
KESTEL köyü, MERKEZ bucağı, BUCAK ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir. KESTEL Akdeniz bölgesindedir.
KESTEL köyü, MERKEZ bucağı, SİMAV ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. KESTEL Ege bölgesindedir.
KESTEL mahallesi, SORKUN köyü, MERKEZ bucağı, SANDIKLI ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.KESTEL Ege bölgesindedir.
KESTEL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KESTEL Ege bölgesindedir.
KESTEL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KESTEL Akdeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler