Ben bilirim

KESTANELİK nereye bağlı?, KESTANELİK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ KESTANELİK köyü 53 464
TURKIYE SİNOP AYANCIK MERKEZ KESTANELİK köyü 57 368
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK GÜLPINAR KESTANELİK köyü 17 286
TURKIYE BARTIN AMASRA MERKEZ ÇANAKÇILAR 74 378
TURKIYE TOKAT ERBAA DOĞANYURT YURDALAN 60 356
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ HAREMTEPE 53 464
TURKIYE TRABZON ARAKLI MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE İSTANBUL ÇATALCA MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK GÜLPINAR KESTANELİK 17 286
TURKIYE BALIKESİR ERDEK MERKEZ MERKEZ 10 266
KESTANELİK Nereye bağlı

KESTANELİK Nerede

KESTANELİK Ne tarafta

KESTANELİK Hangi Bölgede


KESTANELİK köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. KESTANELİK Karedeniz bölgesindedir.
KESTANELİK köyü, MERKEZ bucağı, AYANCIK ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. KESTANELİK Karedeniz bölgesindedir.
KESTANELİK köyü, GÜLPINAR bucağı, AYVACIK ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KESTANELİK Marmara bölgesindedir.
KESTANELİK mahallesi, ÇANAKÇILAR köyü, MERKEZ bucağı, AMASRA ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.KESTANELİK Karedeniz bölgesindedir.
KESTANELİK mahallesi, YURDALAN köyü, DOĞANYURT bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.KESTANELİK Karedeniz bölgesindedir.
KESTANELİK mahallesi, HAREMTEPE köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.KESTANELİK Karedeniz bölgesindedir.
KESTANELİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARAKLI ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.KESTANELİK Karedeniz bölgesindedir.
KESTANELİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇATALCA ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.KESTANELİK Marmara bölgesindedir.
KESTANELİK köyü, GÜLPINAR bucağı, AYVACIK ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KESTANELİK Marmara bölgesindedir.
KESTANELİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERDEK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KESTANELİK Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler