Ben bilirim

KEPEZ nereye bağlı?, KEPEZ nerede?

KEPEZ nereye bağlı?, KEPEZ nerede?, KEPEZ nerenin ilçesi? KEPEZ ilçesi ANTALYA ilinin 19 ilçesinden birisidir. KEPEZ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KEPEZ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KEPEZ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KEPEZ ilçesinin Trafik plaka kodu 7 ve Telefon alan kodu 242 dır.

Aşağıdaki tabloda KEPEZ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KEPEZ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ANTALYA KEPEZ ilçesi 7 242
TURKIYE TOKAT ZİLE MERKEZ KEPEZ köyü 60 356
TURKIYE ÇANAKKALE MERKEZ MERKEZ KEPEZ köyü 17 286
TURKIYE KASTAMONU SEYDİLER MERKEZ KEPEZ köyü 37 366
TURKIYE KIRŞEHİR MUCUR MERKEZ KEPEZ köyü 40 386
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ KÖPRÜÖREN KEPEZ köyü 43 274
TURKIYE ANTALYA KEPEZ MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ADANA SARIÇAM MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA SARIÇAM MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ MERKEZ 67 372
TURKIYE SİNOP AYANCIK YENİKONAK ÇAYBAŞI 57 368
TURKIYE ŞANLIURFA CEYLANPINAR MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA AKÇAKALE MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE KAYSERİ TALAS MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE SİVAS İMRANLI MERKEZ ESKİDERE 58 346
TURKIYE MALATYA AKÇADAĞ MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÜRTÜN MERKEZ BEŞİRKÖY 29 456
TURKIYE KASTAMONU DEVREKANİ MERKEZ BOZARMUT 37 366
TURKIYE KÜTAHYA PAZARLAR MERKEZ SOFULAR 43 274
TURKIYE MERSİN SİLİFKE MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BOLU MUDURNU MERKEZ KARATAŞ 14 374
TURKIYE BALIKESİR SINDIRGI MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ANTALYA AKSEKİ MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA AKSEKİ MERKEZ MERKEZ 7 242

KEPEZ nerede - harita üzerindeki konumuKEPEZ Nereye bağlı

KEPEZ Nerede

KEPEZ Ne tarafta

KEPEZ Hangi Bölgede


KEPEZ ilçesi, ANTALYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir. KEPEZ Akdeniz bölgesindedir.
KEPEZ köyü, MERKEZ bucağı, ZİLE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. KEPEZ Karedeniz bölgesindedir.
KEPEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KEPEZ Marmara bölgesindedir.
KEPEZ köyü, MERKEZ bucağı, SEYDİLER ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. KEPEZ Karedeniz bölgesindedir.
KEPEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUCUR ilçesi ve KIRŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :40 olup, Telefon Alan Kodu : 386 dir. KEPEZ İç Anadolu bölgesindedir.
KEPEZ köyü, KÖPRÜÖREN bucağı, MERKEZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. KEPEZ Ege bölgesindedir.
KEPEZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KEPEZ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KEPEZ Akdeniz bölgesindedir.
KEPEZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KEPEZ Karedeniz bölgesindedir.
KEPEZ mahallesi, ÇAYBAŞI köyü, YENİKONAK bucağı, AYANCIK ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KEPEZ Karedeniz bölgesindedir.
KEPEZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CEYLANPINAR ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.KEPEZ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KEPEZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TALAS ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KEPEZ İç Anadolu bölgesindedir.
KEPEZ mahallesi, ESKİDERE köyü, MERKEZ bucağı, İMRANLI ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.KEPEZ İç Anadolu bölgesindedir.
KEPEZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇADAĞ ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KEPEZ Doğu Anadolu bölgesindedir.
KEPEZ mahallesi, BEŞİRKÖY köyü, MERKEZ bucağı, KÜRTÜN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.KEPEZ Karedeniz bölgesindedir.
KEPEZ mahallesi, BOZARMUT köyü, MERKEZ bucağı, DEVREKANİ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KEPEZ Karedeniz bölgesindedir.
KEPEZ mahallesi, SOFULAR köyü, MERKEZ bucağı, PAZARLAR ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.KEPEZ Ege bölgesindedir.
KEPEZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLİFKE ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.KEPEZ Akdeniz bölgesindedir.
KEPEZ mahallesi, KARATAŞ köyü, MERKEZ bucağı, MUDURNU ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KEPEZ Karedeniz bölgesindedir.
KEPEZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SINDIRGI ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KEPEZ Marmara bölgesindedir.
KEPEZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKSEKİ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KEPEZ Akdeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler