Ben bilirim

KEMALPAŞA nereye bağlı?, KEMALPAŞA nerede?

KEMALPAŞA nereye bağlı?, KEMALPAŞA nerede?, KEMALPAŞA nerenin ilçesi? KEMALPAŞA ilçesi İZMİR ilinin 30 ilçesinden birisidir. KEMALPAŞA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KEMALPAŞA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KEMALPAŞA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KEMALPAŞA ilçesinin Trafik plaka kodu 35 ve Telefon alan kodu 232 dır.

Aşağıdaki tabloda KEMALPAŞA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KEMALPAŞA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA ilçesi 16 224
TURKIYE İZMİR KEMALPAŞA ilçesi 35 232
TURKIYE ARTVİN HOPA KEMALPAŞA bucağı 8 466
TURKIYE SİNOP AYANCIK YENİKONAK MUSTAFAKEMALPAŞA köyü 57 368
TURKIYE TOKAT MERKEZ MERKEZ KEMALPAŞA köyü 60 356
TURKIYE ARTVİN HOPA KEMALPAŞA KEMALPAŞA köyü 8 466
TURKIYE SAKARYA SERDİVAN MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE ADANA SARIÇAM MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE BATMAN KOZLUK MERKEZ MERKEZ 72 488
TURKIYE TEKİRDAĞ SARAY MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE ORDU FATSA MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE SAKARYA FERİZLİ MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE NİĞDE ULUKIŞLA MERKEZ MERKEZ 51 388
TURKIYE KIRKLARELİ MERKEZ İNECE İNECE 39 288
TURKIYE SİVAS SUŞEHRİ MERKEZ MERKEZ 58 346
TURKIYE EDİRNE KEŞAN MERKEZ BEĞENDİK 22 284
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE İZMİR KEMALPAŞA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR MENDERES MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR BORNOVA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL BAĞCILAR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ÇANAKKALE ECEABAT MERKEZ MERKEZ 17 286
TURKIYE ÇANAKKALE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 17 286
TURKIYE BURSA İNEGÖL MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ESKİŞEHİR ALPU MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ADANA YUMURTALIK MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE BALIKESİR GÖMEÇ MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AYDIN SÖKE MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANKARA KIZILCAHAMAM MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA ELMADAĞ MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE AMASYA TAŞOVA TEKKE BELEVİ 5 358

KEMALPAŞA nerede - harita üzerindeki konumuKEMALPAŞA Nereye bağlı

KEMALPAŞA Nerede

KEMALPAŞA Ne tarafta

KEMALPAŞA Hangi Bölgede


KEMALPAŞA ilçesi, İZMİR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir. KEMALPAŞA Ege bölgesindedir.
KEMALPAŞA bucağı, HOPA ilçesine ve ARTVİN şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.KEMALPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
KEMALPAŞA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. KEMALPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
KEMALPAŞA bucağı, HOPA ilçesine ve ARTVİN şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.KEMALPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
KEMALPAŞA köyü, KEMALPAŞA bucağı, HOPA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. KEMALPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SERDİVAN ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.KEMALPAŞA Marmara bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIÇAM ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KEMALPAŞA Akdeniz bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KEMALPAŞA Marmara bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.KEMALPAŞA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARAY ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.KEMALPAŞA Marmara bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FERİZLİ ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.KEMALPAŞA Marmara bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ULUKIŞLA ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir.KEMALPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, İNECE köyü, İNECE bucağı, MERKEZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir.KEMALPAŞA Marmara bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUŞEHRİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.KEMALPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, BEĞENDİK köyü, MERKEZ bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir.KEMALPAŞA Marmara bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖKSUN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.KEMALPAŞA Akdeniz bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MENDERES ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KEMALPAŞA Ege bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BORNOVA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KEMALPAŞA Ege bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAĞCILAR ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.KEMALPAŞA Marmara bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÜÇÜKÇEKMECE ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.KEMALPAŞA Marmara bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.KEMALPAŞA Akdeniz bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ECEABAT ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.KEMALPAŞA Marmara bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.KEMALPAŞA Marmara bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEGÖL ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.KEMALPAŞA Marmara bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALPU ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.KEMALPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YUMURTALIK ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KEMALPAŞA Akdeniz bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖMEÇ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KEMALPAŞA Marmara bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SÖKE ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KEMALPAŞA Ege bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELMADAĞ ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.KEMALPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
KEMALPAŞA mahallesi, BELEVİ köyü, TEKKE bucağı, TAŞOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.KEMALPAŞA Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler