Ben bilirim

KELKİT nereye bağlı?, KELKİT nerede?

KELKİT nereye bağlı?, KELKİT nerede?, KELKİT nerenin ilçesi? KELKİT ilçesi GÜMÜŞHANE ilinin 6 ilçesinden birisidir. KELKİT ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KELKİT ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KELKİT ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KELKİT ilçesinin Trafik plaka kodu 29 ve Telefon alan kodu 456 dır.

Aşağıdaki tabloda KELKİT ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KELKİT ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT ilçesi 29 456
TURKIYE TOKAT ERBAA MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE TOKAT ERBAA MERKEZ MERKEZ 60 356
KELKİT Nereye bağlı

KELKİT Nerede

KELKİT Ne tarafta

KELKİT Hangi Bölgede


KELKİT ilçesi, GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. KELKİT 1341 bölgesindedir. KELKİT İstanbul'un Karedeniz yakasındadır.
KELKİT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.KELKİT 62590 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 3,83

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler