Ben bilirim

KAZIMKARABEKİR nereye bağlı?, KAZIMKARABEKİR nerede?

KAZIMKARABEKİR nereye bağlı?, KAZIMKARABEKİR nerede?, KAZIMKARABEKİR nerenin ilçesi? KAZIMKARABEKİR ilçesi KARAMAN ilinin 6 ilçesinden birisidir. KAZIMKARABEKİR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KAZIMKARABEKİR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KAZIMKARABEKİR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KAZIMKARABEKİR ilçesinin Trafik plaka kodu 70 ve Telefon alan kodu 338 dır.

Aşağıdaki tabloda KAZIMKARABEKİR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KAZIMKARABEKİR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KARAMAN KAZIMKARABEKİR ilçesi 70 338
TURKIYE KOCAELİ DARICA MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE SAMSUN TERME MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE KAYSERİ MELİKGAZİ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KARS SARIKAMIŞ MERKEZ MERKEZ 36 474
TURKIYE İSTANBUL BAĞCILAR MERKEZ MERKEZ 34 212

KAZIMKARABEKİR ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
KAZIMKARABEKİR nerede - harita üzerindeki konumuKAZIMKARABEKİR Nereye bağlı

KAZIMKARABEKİR Nerede

KAZIMKARABEKİR Ne tarafta

KAZIMKARABEKİR Hangi Bölgede


KAZIMKARABEKİR ilçesi, KARAMAN şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir. KAZIMKARABEKİR İç Anadolu bölgesindedir.
KAZIMKARABEKİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DARICA ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KAZIMKARABEKİR Marmara bölgesindedir.
KAZIMKARABEKİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MELİKGAZİ ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KAZIMKARABEKİR İç Anadolu bölgesindedir.
KAZIMKARABEKİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIKAMIŞ ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir.KAZIMKARABEKİR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAZIMKARABEKİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAĞCILAR ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.KAZIMKARABEKİR Marmara bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler