Ben bilirim

KAZİMİYE nereye bağlı?, KAZİMİYE nerede?

KAZİMİYE nereye bağlı, KAZİMİYE nerede? KAZİMİYE köyü, KEMALPAŞA bucağı, HOPA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlıdır. KAZİMİYE köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YALOVA MERKEZ MERKEZ KAZIMİYE köyü 77 226
TURKIYE ARTVİN HOPA KEMALPAŞA KAZİMİYE köyü 8 466
TURKIYE TEKİRDAĞ ÇORLU MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE SAKARYA HENDEK MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE BALIKESİR DURSUNBEY MERKEZ MERKEZ 10 266
KAZİMİYE Nereye bağlı

KAZİMİYE Nerede

KAZİMİYE Ne tarafta

KAZİMİYE Hangi Bölgede


KAZIMİYE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve YALOVA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir. KAZIMİYE Marmara bölgesindedir.
KAZİMİYE köyü, KEMALPAŞA bucağı, HOPA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. KAZİMİYE Karedeniz bölgesindedir.
KAZIMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇORLU ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.KAZIMİYE Marmara bölgesindedir.
KAZIMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HENDEK ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.KAZIMİYE Marmara bölgesindedir.
KAZİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DURSUNBEY ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KAZİMİYE Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler