Ben bilirim

KAYSERİ nereye bağlı?, KAYSERİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KAYSERİ 38 352
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ YOĞUNOLUK 80 328
TURKIYE OSMANİYE SUMBAS MERKEZ YEŞİLYAYLA 80 328
TURKIYE ŞANLIURFA SİVEREK MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA SİVEREK MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE KAYSERİ MELİKGAZİ MERKEZ MERKEZ 38 352

KAYSERİ harita üzerindeki konumunu aşağıda görebilirsiniz.

KAYSERİ Nereye bağlı

KAYSERİ Nerede

KAYSERİ Ne tarafta

KAYSERİ Hangi Bölgede


KAYSERİ mahallesi, YEŞİLYAYLA köyü, MERKEZ bucağı, SUMBAS ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.KAYSERİ 27745 bölgesindedir.
KAYSERİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVEREK ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.KAYSERİ 74779 bölgesindedir.
KAYSERİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVEREK ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.KAYSERİ 24419 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler