Ben bilirim

KAYNARCA nereye bağlı?, KAYNARCA nerede?

KAYNARCA nereye bağlı?, KAYNARCA nerede?, KAYNARCA nerenin ilçesi? KAYNARCA ilçesi SAKARYA ilinin 16 ilçesinden birisidir. KAYNARCA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KAYNARCA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KAYNARCA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KAYNARCA ilçesinin Trafik plaka kodu 54 ve Telefon alan kodu 264 dır.

Aşağıdaki tabloda KAYNARCA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KAYNARCA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SAKARYA KAYNARCA ilçesi 54 264
TURKIYE MUŞ VARTO MERKEZ KAYNARCA köyü 49 436
TURKIYE NİĞDE BOR KEMERHİSAR KAYNARCA köyü 51 388
TURKIYE SİVAS GÜRÜN YAZYURDU KAYNARCA köyü 58 346
TURKIYE ARTVİN BORÇKA MERKEZ KAYNARCA köyü 8 466
TURKIYE BİTLİS TATVAN YELKENLİ KAYNARCA köyü 13 434
TURKIYE ÇANAKKALE BİGA MERKEZ KAYNARCA köyü 17 286
TURKIYE KIRKLARELİ PINARHİSAR MERKEZ KAYNARCA köyü 39 288
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ MERKEZ KAYNARCA köyü 43 274
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE BATMAN GERCÜŞ MERKEZ GÜZELÖZ 72 488
TURKIYE KARAMAN SARIVELİLER GÖKTEPE UĞURLU 70 338
TURKIYE TRABZON MAÇKA MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MALATYA YEŞİLYURT MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE MALATYA KULUNCAK MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE KÜTAHYA EMET MERKEZ MERKEZ 43 274
TURKIYE İSTANBUL BEYKOZ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL PENDİK MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE BOLU MENGEN MERKEZ KIYASLAR 14 374
TURKIYE ÇORUM İSKİLİP MERKEZ KILIÇDERE 19 364
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ ERGENCE 28 454
TURKIYE BURSA İZNİK MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ERZURUM HORASAN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ARTVİN BORÇKA MERKEZ KAYNARCA 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ KILIÇKAYA DOKUMACILAR 8 466

KAYNARCA nerede - harita üzerindeki konumuKAYNARCA Nereye bağlı

KAYNARCA Nerede

KAYNARCA Ne tarafta

KAYNARCA Hangi Bölgede


KAYNARCA ilçesi, SAKARYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir. KAYNARCA Marmara bölgesindedir.
KAYNARCA köyü, MERKEZ bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. KAYNARCA Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAYNARCA köyü, KEMERHİSAR bucağı, BOR ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. KAYNARCA İç Anadolu bölgesindedir.
KAYNARCA köyü, YAZYURDU bucağı, GÜRÜN ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KAYNARCA İç Anadolu bölgesindedir.
KAYNARCA köyü, MERKEZ bucağı, BORÇKA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. KAYNARCA Karedeniz bölgesindedir.
KAYNARCA köyü, YELKENLİ bucağı, TATVAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. KAYNARCA Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAYNARCA köyü, MERKEZ bucağı, BİGA ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KAYNARCA Marmara bölgesindedir.
KAYNARCA köyü, MERKEZ bucağı, PINARHİSAR ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. KAYNARCA Marmara bölgesindedir.
KAYNARCA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. KAYNARCA Ege bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KAYNARCA Marmara bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KAYNARCA Marmara bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, GÜZELÖZ köyü, MERKEZ bucağı, GERCÜŞ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.KAYNARCA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, UĞURLU köyü, GÖKTEPE bucağı, SARIVELİLER ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.KAYNARCA İç Anadolu bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MAÇKA ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.KAYNARCA Karedeniz bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.KAYNARCA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YEŞİLYURT ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KAYNARCA Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KULUNCAK ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KAYNARCA Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EMET ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.KAYNARCA Ege bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYKOZ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.KAYNARCA Marmara bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PENDİK ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.KAYNARCA Marmara bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, KIYASLAR köyü, MERKEZ bucağı, MENGEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KAYNARCA Karedeniz bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, KILIÇDERE köyü, MERKEZ bucağı, İSKİLİP ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.KAYNARCA Karedeniz bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, ERGENCE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KAYNARCA Karedeniz bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZNİK ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.KAYNARCA Marmara bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HORASAN ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.KAYNARCA Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAYNARCA köyü, MERKEZ bucağı, BORÇKA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. KAYNARCA Karedeniz bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, KAYNARCA köyü, MERKEZ bucağı, BORÇKA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.KAYNARCA Karedeniz bölgesindedir.
KAYNARCA mahallesi, DOKUMACILAR köyü, KILIÇKAYA bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.KAYNARCA Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler