Ben bilirim

KAYAPINAR nereye bağlı?, KAYAPINAR nerede?

KAYAPINAR nereye bağlı?, KAYAPINAR nerede?, KAYAPINAR nerenin ilçesi? KAYAPINAR ilçesi DİYARBAKIR ilinin 17 ilçesinden birisidir. KAYAPINAR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KAYAPINAR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KAYAPINAR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KAYAPINAR ilçesinin Trafik plaka kodu 21 ve Telefon alan kodu 412 dır.

Aşağıdaki tabloda KAYAPINAR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KAYAPINAR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE DİYARBAKIR KAYAPINAR ilçesi 21 412
TURKIYE BATMAN GERCÜŞ KAYAPINAR bucağı 72 488
TURKIYE SİVAS ŞARKIŞLA MERKEZ KAYAPINAR köyü 58 346
TURKIYE SİVAS ULAŞ MERKEZ KAYAPINAR köyü 58 346
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ KAYAPINAR köyü 64 276
TURKIYE BATMAN GERCÜŞ KAYAPINAR KAYAPINAR köyü 72 488
TURKIYE KİLİS MUSABEYLİ MERKEZ KAYAPINAR köyü 79 348
TURKIYE ÇANAKKALE BİGA BALIKLIÇEŞME KAYAPINAR köyü 17 286
TURKIYE ELAZIĞ SİVRİCE MERKEZ KAYAPINAR köyü 23 424
TURKIYE KASTAMONU İHSANGAZİ MERKEZ KAYAPINAR köyü 37 366
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ KAYAPINAR köyü 37 366
TURKIYE ESKİŞEHİR ODUNPAZARI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE KOCAELİ DİLOVASI MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE YOZGAT SARIKAYA MERKEZ MERKEZ 66 354
TURKIYE SİVAS KANGAL ALACAHAN KALKIM 58 346
TURKIYE KAYSERİ FELAHİYE MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE DENİZLİ TAVAS MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KONYA BOZKIR MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MANİSA GÖLMARMARA MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE BURSA İNEGÖL MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BOLU MUDURNU MERKEZ GÖKÖREN 14 374
TURKIYE ÇANKIRI ŞABANÖZÜ MERKEZ ÇAPARKAYI 18 376
TURKIYE ADANA TUFANBEYLİ MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA TUFANBEYLİ MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE MANİSA YUNUSEMRE MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ŞUHUT MERKEZ ORTAPINAR 3 272
TURKIYE BALIKESİR BALYA MERKEZ MERKEZ 10 266

KAYAPINAR nerede - harita üzerindeki konumuKAYAPINAR Nereye bağlı

KAYAPINAR Nerede

KAYAPINAR Ne tarafta

KAYAPINAR Hangi Bölgede


KAYAPINAR ilçesi, DİYARBAKIR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir. KAYAPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAYAPINAR bucağı, GERCÜŞ ilçesine ve BATMAN şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.KAYAPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAYAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, ŞARKIŞLA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KAYAPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
KAYAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, ULAŞ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KAYAPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
KAYAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, EŞME ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. KAYAPINAR Ege bölgesindedir.
KAYAPINAR bucağı, GERCÜŞ ilçesine ve BATMAN şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.KAYAPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAYAPINAR köyü, KAYAPINAR bucağı, GERCÜŞ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. KAYAPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAYAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, MUSABEYLİ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir. KAYAPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAYAPINAR köyü, BALIKLIÇEŞME bucağı, BİGA ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KAYAPINAR Marmara bölgesindedir.
KAYAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, SİVRİCE ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. KAYAPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAYAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, İHSANGAZİ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. KAYAPINAR Karedeniz bölgesindedir.
KAYAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. KAYAPINAR Karedeniz bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ODUNPAZARI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.KAYAPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİLOVASI ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KAYAPINAR Marmara bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIKAYA ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.KAYAPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, KALKIM köyü, ALACAHAN bucağı, KANGAL ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.KAYAPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FELAHİYE ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KAYAPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TAVAS ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.KAYAPINAR Ege bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZKIR ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.KAYAPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.KAYAPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLMARMARA ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KAYAPINAR Ege bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEGÖL ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.KAYAPINAR Marmara bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, GÖKÖREN köyü, MERKEZ bucağı, MUDURNU ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KAYAPINAR Karedeniz bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, ÇAPARKAYI köyü, MERKEZ bucağı, ŞABANÖZÜ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir.KAYAPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TUFANBEYLİ ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KAYAPINAR Akdeniz bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TUFANBEYLİ ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KAYAPINAR Akdeniz bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YUNUSEMRE ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KAYAPINAR Ege bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, ORTAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, ŞUHUT ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.KAYAPINAR Ege bölgesindedir.
KAYAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BALYA ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KAYAPINAR Marmara bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler