Ben bilirim

KAYAKÖY nereye bağlı?, KAYAKÖY nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ KAYAKÖY köyü 43 274
TURKIYE SAMSUN KAVAK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE MUĞLA FETHİYE MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MANİSA DEMİRCİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR ÖDEMİŞ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK MERKEZ SAZLI 17 286
TURKIYE BURDUR YEŞİLOVA MERKEZ ALANKÖY 15 248
KAYAKÖY Nereye bağlı

KAYAKÖY Nerede

KAYAKÖY Ne tarafta

KAYAKÖY Hangi Bölgede


KAYAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GEDİZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. KAYAKÖY Ege bölgesindedir.
KAYAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAVAK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.KAYAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
KAYAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FETHİYE ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.KAYAKÖY Ege bölgesindedir.
KAYAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DEMİRCİ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KAYAKÖY Ege bölgesindedir.
KAYAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÖDEMİŞ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KAYAKÖY Ege bölgesindedir.
KAYAKÖY mahallesi, ALANKÖY köyü, MERKEZ bucağı, YEŞİLOVA ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.KAYAKÖY Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler