Ben bilirim

KAVAKTEPE nereye bağlı?, KAVAKTEPE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TUNCELİ MAZGİRT MERKEZ KAVAKTEPE köyü 62 428
TURKIYE IĞDIR MERKEZ MERKEZ KAVAKTEPE köyü 76 476
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ MERKEZ KAVAKTEPE köyü 23 424
TURKIYE TUNCELİ MERKEZ SÜTLÜCE TÜLLÜK B.M 62 428
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ MERKEZ KAVAKTEPE 23 424
KAVAKTEPE Nereye bağlı

KAVAKTEPE Nerede

KAVAKTEPE Ne tarafta

KAVAKTEPE Hangi Bölgede


KAVAKTEPE köyü, MERKEZ bucağı, MAZGİRT ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir. KAVAKTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAVAKTEPE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve IĞDIR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :76 olup, Telefon Alan Kodu : 476 dir. KAVAKTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAVAKTEPE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. KAVAKTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAVAKTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELBİSTAN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.KAVAKTEPE Akdeniz bölgesindedir.
KAVAKTEPE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. KAVAKTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAVAKTEPE mahallesi, KAVAKTEPE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.KAVAKTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler