Ben bilirim

KAVAKALAN nereye bağlı?, KAVAKALAN nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YOZGAT ÇEKEREK MERKEZ KAVAKALANI köyü 66 354
TURKIYE ÇORUM ORTAKÖY MERKEZ KAVAKALAN köyü 19 364
TURKIYE DENİZLİ ÇİVRİL MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE MANİSA AKHİSAR MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE BALIKESİR GÖNEN MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR BALYA MERKEZ MERKEZ 10 266
KAVAKALAN Nereye bağlı

KAVAKALAN Nerede

KAVAKALAN Ne tarafta

KAVAKALAN Hangi Bölgede


KAVAKALAN köyü, MERKEZ bucağı, ORTAKÖY ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. KAVAKALAN Karedeniz bölgesindedir.
KAVAKALAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKHİSAR ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KAVAKALAN Ege bölgesindedir.
KAVAKALAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖNEN ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KAVAKALAN Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler