Ben bilirim

KASIMPAŞA nereye bağlı?, KASIMPAŞA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İZMİR MENDERES MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR MENEMEN MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ERZURUM PASİNLER MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE BİLECİK BOZÜYÜK MERKEZ MERKEZ 11 228
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ MERKEZ 3 272
KASIMPAŞA Nereye bağlı

KASIMPAŞA Nerede

KASIMPAŞA Ne tarafta

KASIMPAŞA Hangi Bölgede


KASIMPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MENDERES ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KASIMPAŞA Ege bölgesindedir.
KASIMPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MENEMEN ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KASIMPAŞA Ege bölgesindedir.
KASIMPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PASİNLER ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.KASIMPAŞA Doğu Anadolu bölgesindedir.
KASIMPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZÜYÜK ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir.KASIMPAŞA Marmara bölgesindedir.
KASIMPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.KASIMPAŞA Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler