Ben bilirim

KASAPLAR nereye bağlı?, KASAPLAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS İMRANLI MERKEZ KASAPLAR köyü 58 346
TURKIYE KASTAMONU DEVREKANİ MERKEZ KASAPLAR köyü 37 366
TURKIYE ELAZIĞ SİVRİCE GÖZELİ GELİNDERE 23 424
TURKIYE BALIKESİR ALTIEYLÜL MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AYDIN KOÇARLI MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ MERKEZ 14 374
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
KASAPLAR Nereye bağlı

KASAPLAR Nerede

KASAPLAR Ne tarafta

KASAPLAR Hangi Bölgede


KASAPLAR köyü, MERKEZ bucağı, İMRANLI ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KASAPLAR İç Anadolu bölgesindedir.
KASAPLAR köyü, MERKEZ bucağı, DEVREKANİ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. KASAPLAR Karedeniz bölgesindedir.
KASAPLAR mahallesi, GELİNDERE köyü, GÖZELİ bucağı, SİVRİCE ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.KASAPLAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KASAPLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTIEYLÜL ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KASAPLAR Marmara bölgesindedir.
KASAPLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOÇARLI ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KASAPLAR Ege bölgesindedir.
KASAPLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KASAPLAR Karedeniz bölgesindedir.
KASAPLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KASAPLAR Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler