Ben bilirim

KARŞIKÖY nereye bağlı?, KARŞIKÖY nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ARTVİN BORÇKA MURATLI KARŞIKÖY köyü 8 466
TURKIYE BOLU MUDURNU MERKEZ KARŞIKÖY köyü 14 374
TURKIYE SİNOP MERKEZ KABALI KABALI B.M 57 368
TURKIYE GİRESUN ESPİYE MERKEZ ERİCEK 28 454
TURKIYE ÇORUM BAYAT MERKEZ AHACIK 19 364
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ KILIÇKAYA YAMAÇÜSTÜ 8 466
KARŞIKÖY Nereye bağlı

KARŞIKÖY Nerede

KARŞIKÖY Ne tarafta

KARŞIKÖY Hangi Bölgede


KARŞIKÖY köyü, MURATLI bucağı, BORÇKA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. KARŞIKÖY 30493 bölgesindedir.
KARŞIKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MUDURNU ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. KARŞIKÖY 28220 bölgesindedir.
KARŞIKÖY mahallesi, KABALI B.M köyü, KABALI bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KARŞIKÖY 65722 bölgesindedir.
KARŞIKÖY mahallesi, ERİCEK köyü, MERKEZ bucağı, ESPİYE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KARŞIKÖY 66023 bölgesindedir.
KARŞIKÖY mahallesi, AHACIK köyü, MERKEZ bucağı, BAYAT ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.KARŞIKÖY 57395 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler