Ben bilirim

KARAŞAR nereye bağlı?, KARAŞAR nerede?

KARASAR nereye bağlı, KARASAR nerede? KARASAR köyü, MURSAL bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlıdır. KARASAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ MURSAL KARASAR köyü 58 346
TURKIYE SİVAS ULAŞ MERKEZ KARAŞAR köyü 58 346
TURKIYE TUNCELİ ÇEMİŞGEZEK MERKEZ KARASAR köyü 62 428
TURKIYE KARABÜK MERKEZ MERKEZ KARAŞAR köyü 78 372
TURKIYE ÇANKIRI ÇERKEŞ MERKEZ KARAŞAR köyü 18 376
TURKIYE AMASYA GÖYNÜCEK MERKEZ KARAŞAR köyü 5 358
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ MURSAL KARASAR 58 346
TURKIYE ÇORUM İSKİLİP MERKEZ ŞEYH 19 364
TURKIYE ANKARA BEYPAZARI MERKEZ MERKEZ 6 312
KARAŞAR Nereye bağlı

KARAŞAR Nerede

KARAŞAR Ne tarafta

KARAŞAR Hangi Bölgede


KARASAR köyü, MURSAL bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KARASAR İç Anadolu bölgesindedir.
KARAŞAR köyü, MERKEZ bucağı, ULAŞ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KARAŞAR İç Anadolu bölgesindedir.
KARASAR köyü, MERKEZ bucağı, ÇEMİŞGEZEK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir. KARASAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARAŞAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. KARAŞAR Karedeniz bölgesindedir.
KARAŞAR köyü, MERKEZ bucağı, ÇERKEŞ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. KARAŞAR İç Anadolu bölgesindedir.
KARAŞAR köyü, MERKEZ bucağı, GÖYNÜCEK ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. KARAŞAR Karedeniz bölgesindedir.
KARASAR köyü, MURSAL bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KARASAR İç Anadolu bölgesindedir.
KARAŞAR mahallesi, ŞEYH köyü, MERKEZ bucağı, İSKİLİP ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.KARAŞAR Karedeniz bölgesindedir.
KARAŞAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYPAZARI ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.KARAŞAR İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler