Ben bilirim

KARAPÜRÇEK nereye bağlı?, KARAPÜRÇEK nerede?

KARAPÜRÇEK nereye bağlı?, KARAPÜRÇEK nerede?, KARAPÜRÇEK nerenin ilçesi? KARAPÜRÇEK ilçesi SAKARYA ilinin 16 ilçesinden birisidir. KARAPÜRÇEK ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KARAPÜRÇEK ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KARAPÜRÇEK ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KARAPÜRÇEK ilçesinin Trafik plaka kodu 54 ve Telefon alan kodu 264 dır.

Aşağıdaki tabloda KARAPÜRÇEK ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KARAPÜRÇEK ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SAKARYA KARAPÜRÇEK ilçesi 54 264
TURKIYE ÇANAKKALE BİGA KARABİGA KARAPÜRÇEK köyü 17 286
TURKIYE ÇORUM KARGI MERKEZ KARAPÜRÇEK köyü 19 364
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ KARAPÜRÇEK köyü 37 366
TURKIYE SAKARYA KARAPÜRÇEK MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE SİNOP BOYABAT MERKEZ HACIAHMETLİ 57 368
TURKIYE KASTAMONU TOSYA MERKEZ SOFULAR 37 366
TURKIYE BALIKESİR SUSURLUK MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ANKARA ALTINDAĞ MERKEZ MERKEZ 6 312

KARAPÜRÇEK ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
KARAPÜRÇEK ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
KARAPÜRÇEK nerede - harita üzerindeki konumuKARAPÜRÇEK Nereye bağlı

KARAPÜRÇEK Nerede

KARAPÜRÇEK Ne tarafta

KARAPÜRÇEK Hangi Bölgede


KARAPÜRÇEK ilçesi, SAKARYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir. KARAPÜRÇEK Marmara bölgesindedir.
KARAPÜRÇEK köyü, KARABİGA bucağı, BİGA ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KARAPÜRÇEK Marmara bölgesindedir.
KARAPÜRÇEK köyü, MERKEZ bucağı, KARGI ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. KARAPÜRÇEK Karedeniz bölgesindedir.
KARAPÜRÇEK köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. KARAPÜRÇEK Karedeniz bölgesindedir.
KARAPÜRCEK mahallesi, HACIAHMETLİ köyü, MERKEZ bucağı, BOYABAT ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KARAPÜRCEK Karedeniz bölgesindedir.
KARAPÜRÇEK mahallesi, SOFULAR köyü, MERKEZ bucağı, TOSYA ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KARAPÜRÇEK Karedeniz bölgesindedir.
KARAPÜRÇEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUSURLUK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KARAPÜRÇEK Marmara bölgesindedir.
KARAPÜRÇEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINDAĞ ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.KARAPÜRÇEK İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler