Ben bilirim

KARAPAZAR nereye bağlı?, KARAPAZAR nerede?

KARAPAZAR nereye bağlı, KARAPAZAR nerede? KARAPAZAR köyü, MERKEZ bucağı, DİYADİN ilçesi ve AĞRI şehrine bağlıdır. KARAPAZAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ KARAPAZAR köyü 14 374
TURKIYE AĞRI DİYADİN MERKEZ KARAPAZAR köyü 4 472
TURKIYE ESKİŞEHİR ODUNPAZARI MERKEZ MERKEZ 26 222
KARAPAZAR Nereye bağlı

KARAPAZAR Nerede

KARAPAZAR Ne tarafta

KARAPAZAR Hangi Bölgede


KARAPAZAR köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. KARAPAZAR Karedeniz bölgesindedir.
KARAPAZAR köyü, MERKEZ bucağı, DİYADİN ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. KARAPAZAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARAPAZAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ODUNPAZARI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.KARAPAZAR İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler