Ben bilirim

KARAOVA nereye bağlı?, KARAOVA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ MERKEZ KARAOVA köyü 50 384
TURKIYE KIRŞEHİR AKPINAR MERKEZ KARAOVA köyü 40 386
TURKIYE MUĞLA BODRUM MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MUĞLA BODRUM MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE AYDIN KUŞADASI MERKEZ MERKEZ 9 256
KARAOVA Nereye bağlı

KARAOVA Nerede

KARAOVA Ne tarafta

KARAOVA Hangi Bölgede


KARAOVA köyü, MERKEZ bucağı, HACIBEKTAŞ ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. KARAOVA İç Anadolu bölgesindedir.
KARAOVA köyü, MERKEZ bucağı, AKPINAR ilçesi ve KIRŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :40 olup, Telefon Alan Kodu : 386 dir. KARAOVA İç Anadolu bölgesindedir.
KARAOVA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KUŞADASI ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KARAOVA Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler