Ben bilirim

KARAMEŞE nereye bağlı?, KARAMEŞE nerede?

KARAMEŞE nereye bağlı, KARAMEŞE nerede? KARAMEŞE köyü, MERKEZ bucağı, SASON ilçesi ve BATMAN şehrine bağlıdır. KARAMEŞE köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ MERKEZ MERCİMEKKALE KARAMEŞE köyü 49 436
TURKIYE MUŞ VARTO MERKEZ KARAMEŞE köyü 49 436
TURKIYE BATMAN SASON MERKEZ KARAMEŞE köyü 72 488
TURKIYE SAMSUN HAVZA MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE ELAZIĞ BASKİL MERKEZ KARAKAŞ 23 424
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ MERKEZ YENİKÖY 8 466
KARAMEŞE Nereye bağlı

KARAMEŞE Nerede

KARAMEŞE Ne tarafta

KARAMEŞE Hangi Bölgede


KARAMEŞE köyü, MERCİMEKKALE bucağı, MERKEZ ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. KARAMEŞE 22599 bölgesindedir.
KARAMEŞE köyü, MERKEZ bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. KARAMEŞE 22110 bölgesindedir.
KARAMEŞE köyü, MERKEZ bucağı, SASON ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. KARAMEŞE 15116 bölgesindedir.
KARAMEŞE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAVZA ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.KARAMEŞE 49027 bölgesindedir.
KARAMEŞE mahallesi, KARAKAŞ köyü, MERKEZ bucağı, BASKİL ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.KARAMEŞE 60296 bölgesindedir.
KARAMEŞE mahallesi, YENİKÖY köyü, MERKEZ bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.KARAMEŞE 37512 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler