Ben bilirim

KARAMANLI nereye bağlı?, KARAMANLI nerede?

KARAMANLI nereye bağlı?, KARAMANLI nerede?, KARAMANLI nerenin ilçesi? KARAMANLI ilçesi BURDUR ilinin 11 ilçesinden birisidir. KARAMANLI ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KARAMANLI ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KARAMANLI ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KARAMANLI ilçesinin Trafik plaka kodu 15 ve Telefon alan kodu 248 dır.

Aşağıdaki tabloda KARAMANLI ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KARAMANLI ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BURDUR KARAMANLI ilçesi 15 248
TURKIYE SİİRT KURTALAN YANARSU SAİPBEYLİ 56 484
TURKIYE ORDU AYBASTI MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE SİNOP GERZE MERKEZ GÜZELYURT 57 368
TURKIYE KAYSERİ PINARBAŞI MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE DENİZLİ ÇİVRİL MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE MANİSA SOMA MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE GİRESUN ESPİYE MERKEZ KURUGERİŞ 28 454
TURKIYE GİRESUN BULANCAK MERKEZ YEŞİLHİSAR 28 454
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ MERKEZ 14 374

KARAMANLI nerede - harita üzerindeki konumuKARAMANLI Nereye bağlı

KARAMANLI Nerede

KARAMANLI Ne tarafta

KARAMANLI Hangi Bölgede


KARAMANLI ilçesi, BURDUR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir. KARAMANLI Akdeniz bölgesindedir.
KARAMANLI mahallesi, SAİPBEYLİ köyü, YANARSU bucağı, KURTALAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.KARAMANLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARAMANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AYBASTI ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.KARAMANLI Karedeniz bölgesindedir.
KARAMANLI mahallesi, GÜZELYURT köyü, MERKEZ bucağı, GERZE ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KARAMANLI Karedeniz bölgesindedir.
KARAMANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇİVRİL ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.KARAMANLI Ege bölgesindedir.
KARAMANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SOMA ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KARAMANLI Ege bölgesindedir.
KARAMANLI mahallesi, KURUGERİŞ köyü, MERKEZ bucağı, ESPİYE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KARAMANLI Karedeniz bölgesindedir.
KARAMANLI mahallesi, YEŞİLHİSAR köyü, MERKEZ bucağı, BULANCAK ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KARAMANLI Karedeniz bölgesindedir.
KARAMANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DULKADİROĞLU ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.KARAMANLI Akdeniz bölgesindedir.
KARAMANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KARAMANLI Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler