Ben bilirim

KARAMANLAR nereye bağlı?, KARAMANLAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ KARAMANLAR köyü 14 374
TURKIYE KÜTAHYA DOMANİÇ MERKEZ KARAMANLAR köyü 43 274
TURKIYE BARTIN MERKEZ KOZCAĞIZ AKINCILAR 74 378
TURKIYE ZONGULDAK MERKEZ MERKEZ KARAMAN 67 372
TURKIYE KASTAMONU ÇATALZEYTİN MERKEZ KAYADİBİ 37 366
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ KIZILAĞIL 14 374
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ KIZILAĞIL 14 374
TURKIYE BOLU YENİÇAĞA MERKEZ DEREKÖY 14 374
TURKIYE BALIKESİR ALTIEYLÜL MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR DURSUNBEY MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ KILIÇKAYA YOKUŞLU 8 466
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
KARAMANLAR Nereye bağlı

KARAMANLAR Nerede

KARAMANLAR Ne tarafta

KARAMANLAR Hangi Bölgede


KARAMANLAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. KARAMANLAR Karedeniz bölgesindedir.
KARAMANLAR köyü, MERKEZ bucağı, DOMANİÇ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. KARAMANLAR Ege bölgesindedir.
KARAMANLAR mahallesi, AKINCILAR köyü, KOZCAĞIZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.KARAMANLAR Karedeniz bölgesindedir.
KARAMANLAR mahallesi, KARAMAN köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KARAMANLAR Karedeniz bölgesindedir.
KARAMANLAR mahallesi, KAYADİBİ köyü, MERKEZ bucağı, ÇATALZEYTİN ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KARAMANLAR Karedeniz bölgesindedir.
KARAMANLAR mahallesi, KIZILAĞIL köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KARAMANLAR Karedeniz bölgesindedir.
KARAMANLAR mahallesi, DEREKÖY köyü, MERKEZ bucağı, YENİÇAĞA ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KARAMANLAR Karedeniz bölgesindedir.
KARAMANLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTIEYLÜL ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KARAMANLAR Marmara bölgesindedir.
KARAMANLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DURSUNBEY ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KARAMANLAR Marmara bölgesindedir.
KARAMANLAR mahallesi, YOKUŞLU köyü, KILIÇKAYA bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.KARAMANLAR Karedeniz bölgesindedir.
KARAMANLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KARAMANLAR Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler