Ben bilirim

KARAMAĞARA nereye bağlı?, KARAMAĞARA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AMASYA MERZİFON MERKEZ KARAMAĞARA köyü 5 358
TURKIYE HATAY KIRIKHAN MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE MALATYA AKÇADAĞ MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE ADIYAMAN KAHTA AKINCILAR GÜDÜLGE 2 416
KARAMAĞARA Nereye bağlı

KARAMAĞARA Nerede

KARAMAĞARA Ne tarafta

KARAMAĞARA Hangi Bölgede


KARAMAĞARA köyü, MERKEZ bucağı, MERZİFON ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. KARAMAĞARA Karedeniz bölgesindedir.
KARAMAĞARA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIRIKHAN ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.KARAMAĞARA Akdeniz bölgesindedir.
KARAMAĞARA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELBİSTAN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.KARAMAĞARA Akdeniz bölgesindedir.
KARAMAĞARA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇADAĞ ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KARAMAĞARA Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARAMAĞARA mahallesi, GÜDÜLGE köyü, AKINCILAR bucağı, KAHTA ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.KARAMAĞARA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler