Ben bilirim

KARAKADI nereye bağlı?, KARAKADI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇANAKKALE ÇAN ETİLİ KARAKADILAR köyü 17 286
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ KARAKADI köyü 37 366
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ AHMETPAŞA 74 378
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ KARAKADI 37 366
TURKIYE BURSA İNEGÖL MERKEZ MERKEZ 16 224
KARAKADI Nereye bağlı

KARAKADI Nerede

KARAKADI Ne tarafta

KARAKADI Hangi Bölgede


KARAKADI köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. KARAKADI 21064 bölgesindedir.
KARAKADI mahallesi, AHMETPAŞA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.KARAKADI 30227 bölgesindedir.
KARAKADI köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. KARAKADI 21008 bölgesindedir.
KARAKADI mahallesi, KARAKADI köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KARAKADI 21008 bölgesindedir.
KARAKADI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEGÖL ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.KARAKADI 43440 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler