Ben bilirim

KARAHÜYÜK nereye bağlı?, KARAHÜYÜK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NEVŞEHİR GÜLŞEHİR GÜMÜŞKENT KARAHÜYÜK köyü 50 384
TURKIYE ESKİŞEHİR ODUNPAZARI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE KAYSERİ İNCESU MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE DENİZLİ ACIPAYAM MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE DENİZLİ ACIPAYAM MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KONYA ÇUMRA MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA MERAM MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA AKÖREN MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA AKŞEHİR MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE HATAY REYHANLI MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ PAZARCIK MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE MALATYA ARGUVAN MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL MERKEZ MERKEZ 27 342
KARAHÜYÜK Nereye bağlı

KARAHÜYÜK Nerede

KARAHÜYÜK Ne tarafta

KARAHÜYÜK Hangi Bölgede


KARAHÜYÜK köyü, GÜMÜŞKENT bucağı, GÜLŞEHİR ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. KARAHÜYÜK İç Anadolu bölgesindedir.
KARAHÜYÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ODUNPAZARI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.KARAHÜYÜK İç Anadolu bölgesindedir.
KARAHÜYÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.KARAHÜYÜK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARAHÜYÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.KARAHÜYÜK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARAHÜYÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNCESU ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KARAHÜYÜK İç Anadolu bölgesindedir.
KARAHÜYÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ACIPAYAM ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.KARAHÜYÜK Ege bölgesindedir.
KARAHÜYÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERAM ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.KARAHÜYÜK İç Anadolu bölgesindedir.
KARAHÜYÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÖREN ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.KARAHÜYÜK İç Anadolu bölgesindedir.
KARAHÜYÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKŞEHİR ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.KARAHÜYÜK İç Anadolu bölgesindedir.
KARAHÜYÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, REYHANLI ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.KARAHÜYÜK Akdeniz bölgesindedir.
KARAHÜYÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PAZARCIK ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.KARAHÜYÜK Akdeniz bölgesindedir.
KARAHÜYÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELBİSTAN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.KARAHÜYÜK Akdeniz bölgesindedir.
KARAHÜYÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARGUVAN ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KARAHÜYÜK Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARAHÜYÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEHİTKAMİL ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.KARAHÜYÜK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler