Ben bilirim

KARAHALLI nereye bağlı?, KARAHALLI nerede?

KARAHALLI nereye bağlı?, KARAHALLI nerede?, KARAHALLI nerenin ilçesi? KARAHALLI ilçesi UŞAK ilinin 6 ilçesinden birisidir. KARAHALLI ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KARAHALLI ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KARAHALLI ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KARAHALLI ilçesinin Trafik plaka kodu 64 ve Telefon alan kodu 276 dır.

Aşağıdaki tabloda KARAHALLI ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KARAHALLI ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE UŞAK KARAHALLI ilçesi 64 276
TURKIYE YOZGAT SARIKAYA MERKEZ KARAHALLI köyü 66 354
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ŞUHUT MERKEZ KARAHALLI köyü 3 272
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256

KARAHALLI nerede - harita üzerindeki konumuKARAHALLI Nereye bağlı

KARAHALLI Nerede

KARAHALLI Ne tarafta

KARAHALLI Hangi Bölgede


KARAHALLI ilçesi, UŞAK şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. KARAHALLI Ege bölgesindedir.
KARAHALLI köyü, MERKEZ bucağı, SARIKAYA ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. KARAHALLI İç Anadolu bölgesindedir.
KARAHALLI köyü, MERKEZ bucağı, ŞUHUT ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. KARAHALLI Ege bölgesindedir.
KARAHALLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KARAHALLI Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler