Ben bilirim

KARAGÖZLER nereye bağlı?, KARAGÖZLER nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ESKİŞEHİR TEPEBAŞI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA MERKEZ YAKADEMİRCİLER 67 372
TURKIYE KARABÜK YENİCE MERKEZ HİSAR 78 372
TURKIYE DENİZLİ GÜNEY MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE MUĞLA FETHİYE MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ PELİTCİK 14 374
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ SAZAKKINIK 14 374
TURKIYE AYDIN İNCİRLİOVA MERKEZ MERKEZ 9 256
KARAGÖZLER Nereye bağlı

KARAGÖZLER Nerede

KARAGÖZLER Ne tarafta

KARAGÖZLER Hangi Bölgede


KARAGÖZLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TEPEBAŞI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.KARAGÖZLER İç Anadolu bölgesindedir.
KARAGÖZLER mahallesi, YAKADEMİRCİLER köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KARAGÖZLER Karedeniz bölgesindedir.
KARAGÖZLER mahallesi, HİSAR köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KARAGÖZLER Karedeniz bölgesindedir.
KARAGÖZLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜNEY ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.KARAGÖZLER Ege bölgesindedir.
KARAGÖZLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FETHİYE ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.KARAGÖZLER Ege bölgesindedir.
KARAGÖZLER mahallesi, PELİTCİK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KARAGÖZLER Karedeniz bölgesindedir.
KARAGÖZLER mahallesi, SAZAKKINIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KARAGÖZLER Karedeniz bölgesindedir.
KARAGÖZLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNCİRLİOVA ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KARAGÖZLER Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler