Ben bilirim

KARAGEDİK nereye bağlı?, KARAGEDİK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE OSMANİYE DÜZİÇİ MERKEZ KARAGEDİK köyü 80 328
TURKIYE ELAZIĞ BASKİL MERKEZ KARAGEDİK köyü 23 424
TURKIYE OSMANİYE SUMBAS MERKEZ YEŞİLYAYLA 80 328
TURKIYE TUNCELİ ÇEMİŞGEZEK MERKEZ TORATLI 62 428
TURKIYE MUĞLA FETHİYE MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE ANKARA GÖLBAŞI MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA GÖLBAŞI MERKEZ MERKEZ 6 312
KARAGEDİK Nereye bağlı

KARAGEDİK Nerede

KARAGEDİK Ne tarafta

KARAGEDİK Hangi Bölgede


KARAGEDİK köyü, MERKEZ bucağı, DÜZİÇİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir. KARAGEDİK Akdeniz bölgesindedir.
KARAGEDİK köyü, MERKEZ bucağı, BASKİL ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. KARAGEDİK Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARAGEDİK mahallesi, YEŞİLYAYLA köyü, MERKEZ bucağı, SUMBAS ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.KARAGEDİK Akdeniz bölgesindedir.
KARAGEDİK mahallesi, TORATLI köyü, MERKEZ bucağı, ÇEMİŞGEZEK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.KARAGEDİK Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARAGEDİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FETHİYE ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.KARAGEDİK Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler