Ben bilirim

KARADUT nereye bağlı?, KARADUT nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KİLİS MUSABEYLİ MERKEZ KARADUT köyü 79 348
TURKIYE KİLİS MUSABEYLİ MERKEZ TAHTALIKARADUT köyü 79 348
TURKIYE ADIYAMAN KAHTA NARİNCE KARADUT köyü 2 416
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ KARAİNLER 74 378
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE AMASYA MERKEZ MERKEZ SEVİNCER 5 358
TURKIYE AYDIN KOÇARLI MERKEZ MERKEZ 9 256
KARADUT Nereye bağlı

KARADUT Nerede

KARADUT Ne tarafta

KARADUT Hangi Bölgede


KARADUT köyü, MERKEZ bucağı, MUSABEYLİ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir. KARADUT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARADUT köyü, NARİNCE bucağı, KAHTA ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. KARADUT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARADUT mahallesi, KARAİNLER köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.KARADUT Karedeniz bölgesindedir.
KARADUT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.KARADUT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARADUT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.KARADUT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARADUT mahallesi, SEVİNCER köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.KARADUT Karedeniz bölgesindedir.
KARADUT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOÇARLI ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KARADUT Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler