Ben bilirim

KARADERE nereye bağlı?, KARADERE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TOKAT ALMUS MERKEZ KARADERE köyü 60 356
TURKIYE ZONGULDAK MERKEZ BEYCUMA KARADERE köyü 67 372
TURKIYE YALOVA ALTINOVA MERKEZ KARADERE köyü 77 226
TURKIYE DÜZCE MERKEZ MERKEZ KARADERE HASANAĞA köyü 81 380
TURKIYE DÜZCE CUMAYERİ MERKEZ ORDULUKARADERE köyü 81 380
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ KARADERE köyü 28 454
TURKIYE GİRESUN KEŞAP MERKEZ KARADERE köyü 28 454
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÜRTÜN MERKEZ AŞAĞIKARADERE köyü 29 456
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÜRTÜN MERKEZ YUKARIKARADERE köyü 29 456
TURKIYE KIRKLARELİ MERKEZ DEREKÖY KARADERE köyü 39 288
TURKIYE ESKİŞEHİR TEPEBAŞI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE SAKARYA ADAPAZARI MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK EĞERCİ YEŞİLÖZ 67 372
TURKIYE KASTAMONU KÜRE MERKEZ CAMİLİ 37 366
TURKIYE SAMSUN SALIPAZARI MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE SAKARYA HENDEK MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE TUNCELİ PERTEK MERKEZ ÇAKIRBAHÇE 62 428
TURKIYE TOKAT YEŞİLYURT MERKEZ KARAGÖZGÖLLÜALAN 60 356
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ AKKAYA AKÇATAŞ 37 366
TURKIYE MALATYA HEKİMHAN MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE GİRESUN ESPİYE MERKEZ MERKEZ 28 454
TURKIYE İZMİR KINIK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN AYDINCIK MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ GÜNEYKÖY 28 454
TURKIYE GİRESUN GÜCE MERKEZ KULUNCAK 28 454
TURKIYE GİRESUN BULANCAK MERKEZ GÜLTEPE 28 454
TURKIYE BURDUR MERKEZ MERKEZ ASKERİYE 15 248
TURKIYE AMASYA HAMAMÖZÜ MERKEZ TEPEKÖY 5 358
TURKIYE AĞRI HAMUR MERKEZ SÜLEYMANKÜMBET 4 472
TURKIYE BALIKESİR BURHANİYE MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ANTALYA GÜNDOĞMUŞ MERKEZ MERKEZ 7 242
KARADERE Nereye bağlı

KARADERE Nerede

KARADERE Ne tarafta

KARADERE Hangi Bölgede


KARADERE köyü, MERKEZ bucağı, ALMUS ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. KARADERE Karedeniz bölgesindedir.
KARADERE köyü, BEYCUMA bucağı, MERKEZ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. KARADERE Karedeniz bölgesindedir.
KARADERE köyü, MERKEZ bucağı, ALTINOVA ilçesi ve YALOVA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir. KARADERE Marmara bölgesindedir.
KARADERE köyü, MERKEZ bucağı, GÖRELE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. KARADERE Karedeniz bölgesindedir.
KARADERE köyü, MERKEZ bucağı, KEŞAP ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. KARADERE Karedeniz bölgesindedir.
KARADERE köyü, DEREKÖY bucağı, MERKEZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. KARADERE Marmara bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TEPEBAŞI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.KARADERE İç Anadolu bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ADAPAZARI ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.KARADERE Marmara bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, YEŞİLÖZ köyü, EĞERCİ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KARADERE Karedeniz bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, CAMİLİ köyü, MERKEZ bucağı, KÜRE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KARADERE Karedeniz bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SALIPAZARI ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.KARADERE Karedeniz bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HENDEK ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.KARADERE Marmara bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, ÇAKIRBAHÇE köyü, MERKEZ bucağı, PERTEK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.KARADERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, KARAGÖZGÖLLÜALAN köyü, MERKEZ bucağı, YEŞİLYURT ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.KARADERE Karedeniz bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, AKÇATAŞ köyü, AKKAYA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KARADERE Karedeniz bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HEKİMHAN ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KARADERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ESPİYE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KARADERE Karedeniz bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KINIK ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KARADERE Ege bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.KARADERE Akdeniz bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AYDINCIK ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.KARADERE Akdeniz bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, GÜNEYKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GÖRELE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KARADERE Karedeniz bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, KULUNCAK köyü, MERKEZ bucağı, GÜCE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KARADERE Karedeniz bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, GÜLTEPE köyü, MERKEZ bucağı, BULANCAK ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KARADERE Karedeniz bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, ASKERİYE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.KARADERE Akdeniz bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, TEPEKÖY köyü, MERKEZ bucağı, HAMAMÖZÜ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.KARADERE Karedeniz bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, SÜLEYMANKÜMBET köyü, MERKEZ bucağı, HAMUR ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir.KARADERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BURHANİYE ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KARADERE Marmara bölgesindedir.
KARADERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜNDOĞMUŞ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KARADERE Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler