Ben bilirim

KARAÇUKUR nereye bağlı?, KARAÇUKUR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇORUM İSKİLİP MERKEZ KARAÇUKUR köyü 19 364
TURKIYE SİNOP BOYABAT MERKEZ YENİKÖY 57 368
TURKIYE SİNOP DURAĞAN MERKEZ GÖLALAN 57 368
TURKIYE SİNOP DURAĞAN ÇERÇİLER KİRENCİK 57 368
TURKIYE GİRESUN TİREBOLU MERKEZ SULTANKÖY 28 454
TURKIYE GİRESUN DERELİ MERKEZ GÜDÜL 28 454
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÜRTÜN MERKEZ ÖZKÜRTÜN 29 456
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BURSA BÜYÜKORHAN MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ANTALYA GAZİPAŞA MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE AMASYA TAŞOVA DESTEK ALÇAKBEL 5 358
TURKIYE AMASYA TAŞOVA DESTEK ALÇAKBEL 5 358
TURKIYE ADIYAMAN GÖLBAŞI MERKEZ KARABAHŞILI 2 416
KARAÇUKUR Nereye bağlı

KARAÇUKUR Nerede

KARAÇUKUR Ne tarafta

KARAÇUKUR Hangi Bölgede


KARAÇUKUR köyü, MERKEZ bucağı, İSKİLİP ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. KARAÇUKUR Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇUKUR mahallesi, YENİKÖY köyü, MERKEZ bucağı, BOYABAT ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KARAÇUKUR Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇUKUR mahallesi, GÖLALAN köyü, MERKEZ bucağı, DURAĞAN ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KARAÇUKUR Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇUKUR mahallesi, KİRENCİK köyü, ÇERÇİLER bucağı, DURAĞAN ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KARAÇUKUR Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇUKUR mahallesi, SULTANKÖY köyü, MERKEZ bucağı, TİREBOLU ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KARAÇUKUR Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇUKUR mahallesi, GÜDÜL köyü, MERKEZ bucağı, DERELİ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KARAÇUKUR Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇUKUR mahallesi, ÖZKÜRTÜN köyü, MERKEZ bucağı, KÜRTÜN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.KARAÇUKUR Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇUKUR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.KARAÇUKUR Akdeniz bölgesindedir.
KARAÇUKUR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BÜYÜKORHAN ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.KARAÇUKUR Marmara bölgesindedir.
KARAÇUKUR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GAZİPAŞA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KARAÇUKUR Akdeniz bölgesindedir.
KARAÇUKUR mahallesi, ALÇAKBEL köyü, DESTEK bucağı, TAŞOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.KARAÇUKUR Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇUKUR mahallesi, ALÇAKBEL köyü, DESTEK bucağı, TAŞOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.KARAÇUKUR Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇUKUR mahallesi, KARABAHŞILI köyü, MERKEZ bucağı, GÖLBAŞI ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.KARAÇUKUR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler